Названо цукерки, в яких виявили перевищення трансжирів

Заяву зробила Держпродспоживслужба

Фото ілюстративне

У цукерках «Рошен» виявили занадто високий вміст трансжирних кислот. Держпродспоживслужба вже заявила, що проводить заходи щодо запобігання розповсюдженню цих солодощів задля збереження здоров’я населення.

Про це повідомляє agrotrend з посиланням на пресслужбу Державної служби з питань безпечності харчових продуктів.

Вказано, що одна з партій таких цукерок експортувалась з України до Литви.

 

Проте виявилось, що солодощі містять занадто високий вміст трансжирних кислот 4,4 г/100г (при нормі до 2 г на добу – за рекомендаціями вчених).

Про які саме цукерки йде мова – не повідомляється. Але у відомстві нагадали, що виробник має два дні на те, щоб розпочати процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу.

В іншому разі Кондитерська Корпорація понесе відповідальність за порушення Закону, зокрема статті 65 «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Вважається, що занадто багато трансжирів у раціоні є нездоровим, оскільки вживання в їжу їх у великій кількості може призвести до серцево-судинних захворювань через накопичення і відкладення жиру в кровоносних судинах і мембранах.

ВООЗ та інші організації охорони здоров’я рекомендують взагалі відмовлятися від споживання трансжирів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень