Назвали умову, за якої росія більше ніколи не нападе на Україну

Навіть після повалення путіна

Попри бажання путіна вічно правити росією, в країну точно колись прийде нова влада. Тож наразі треба зробити все, аби нова верхівка післявоєнної росії не повторила спробу захоплення України.

Російський опозиціонер і правозахисник Марк Фейгін зазначив, що майбутнє залежатиме від того, чи залишиться РФ в імперській парадигмі реваншу.

- Згодом відбудеться посилення парадигми. 30 років тому, за словами путіна, сталася геополітична катастрофа, коли стався розпад колишнього СРСР.

 

Поразка у війні з росією матиме невідомі поки наслідки і для самої росії, - каже Фейгін.

Уникнути повторного нападу на Україну можна, якщо до влади прийдуть нові люди, каже Фейгін. Вони мають прийняти декларацію вічного миру про те, що росія назавжди і повністю відмовляється від будь-яких домагань на будь-які території, під будь-яким приводом.

- Проте це не означатиме, що росія відмовляється від армії та атомної зброї, - підсумував правозахисник.

Джерело: Патріоти України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень