Назад в совок: в московії почався дефіцит туалетного паперу? (ФОТО)

«2 упаковки - ̶в̶ ̶о̶д̶н̶і̶ ̶р̶у̶к̶и̶ в один чек»

Туалетний папір в совку
Туалетний папір в совку

Мережами гуляє фото з російського магазину, де на полиці з туалетним папером висить оголошення про те, що магазин обмежує відпуск товару - до 2 упаковок в один чек.

Штуки з «один товар - в одні руки» були дуже популярні в СРСР, де планова економіка створювала дефіцит навіть тих товарів для населення, які покривали базові, найелементарніші потреби у комфорті.

До слова, виробляти туалетний папір в совку почали аж у 70-их - набагато пізніше, ніж у решті світу. До цього громадяни «вєлікай страни» обходились підручними засобами. І, схоже, скоро кацапи згадають ці славні сторінки своєї «славетної» історії.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень