Головні помилки при довгому зберіганні їжі

Правила, що допоможуть продуктам не стати отрутою

Близько 40% продуктів викидаються через неправильне зберігання. Розповідаємо про найбільш поширені помилки, які призводять до псування їжі.

Зберігання ковбас і сирих продуктів в поліетилені

Перш ніж поміщати ковбасу у холодильник, з неї треба зняти харчовий поліетилен. В іншому випадку вже на другий-третій день на поверхні харчового продукту почнуть розмножуватися хвороботворні бактерії — задовго до появи неприємного запаху.

Оптимально зберігати ковбаси та сирі продукти в папері.

Зелень в пакеті у відсіку для овочів

У кращому випадку зелень залишається зів'ялою, а в гіршому — підмороженою. Найкраще тримати зелень, опустивши її коріння в воду і прикривши її пакетиком. Це потрібно для забезпечення циркуляції повітря.

Зберігання помідорів у холодильнику

Це досить поширена помилка. Холод тільки шкодить томатам. Оптимальна температура зберігання помідорів — кімнатна, а термін — не більше тижня.

Хліб у поліетилені

 

Це одна з найбільш поширених помилок господинь. У целофані відбувається виділення конденсату, через що вже на третій день з'являється цвіль. Ідеально загортати хліб у лляне полотно.

Яблука в нижніх ящиках холодильника

Фрукти можуть виділяти етилен, що сприяє передчасному дозріванню інших плодів. Зберігати яблука рекомендується окремо від інших продуктів, у пакеті з маленькими дірками.

Чекати, поки суп повністю охолоне

Більшість господинь впевнені, що якщо поставити суп теплим в холодильник, то прилад зіпсується. Це не так. Сучасні холодильники з функцією саморозморожування можуть приймати гарячі продукти й ефективно охолоджувати їх.

Якщо ж чекати, доки суп охолоне до кімнатної температури, то в страві почнуть відбуватися процеси бродіння і розмноження хвороботворних бактерій. Вживання такої страви може призвести до шлункових захворювань.

Зберігання яєць при кімнатній температурі

Яйця потрібно зберігати в холодильнику і ніде більше. Крім того, їх рекомендується тримати в картонній упаковці, а не в контейнерах із пластику. Така упаковка вбирає сторонні запахи. Найкраще тримати продукт всередині полиці холодильника, а не на дверцятах.

Джерело: Ukr.Media

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень