Найпопулярніші професії у рівненських вступників

Найбільше абітурієнти Рівненщини хочуть вивчати міжнародні відносини, право та журналістику

Серед професійно-технічних навчальних  закладів найбільш затребувані професії «Кухар – кондитер» та «Перукар-модельєр». Про це повідомили в Управлінні освіти і науки Рівненської ОДА.

А от найменше заяв подали на спеціальності: «Народна  художня  творчість»,  «Рибництво та аквакультура», «Мисливське господарство», «Будівництво». 

Минулого року попитом користувалися спеціальності економічного напряму та  правознавство, разом із тим збільшилася  кількість  абітурієнтів, які бажають здобути педагогічний та медичний фах, а також технічні спеціальності.

Варто додати, що у 2015 році у державні вищі Рівненщини подано на 8,7 % менше заяв порівняно з 2014 роком – близько 36 тисяч заяв на навчання за освітньо кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та «бакалавр».

Найбільшу кількість заяв на навчання подано до Рівненського державного гуманітарного  університету, Національного  університету водного господарства  та  природокористування та Національного університету «Острозька академія».

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень