Наймодніший колір 2022 року: Panton озвучив грайливу назву

Й запевняє, відтінок створили, а не обрали з наявної палітри

Новий наймодніший колір багатьох здивує, бо здаватиметься, що ви його добре знаєте. Проте інститут кольору Pantone запевняє, що цього разу не обирали колір з наявного переліку, а створили новий.

Головним кольором 2022 року став новий синій відтінок з фіолетово-червоним підтоном, який дістав назву Very Peri.

Експерти поєднали сталість синього з динамічністю й життєрадісністю червоного, унаслідок чого новий відтінок виявився безтурботним і наснажливим водночас, пояснює Vogue.

На їхню думку, Very Peri символізує креативність, рух уперед і майбутнє в новому світлі.

- Колір року за версією Pantone віддзеркалює те, що відбувається в нашій глобальній культурі, а цей колір допоможе відповісти на запитання, що постали в людей.

Створення нового кольору, вперше в історії нашої освітньої колірної програми PANTONE «Колір року», уособлює глобальні інновації та перетворення, що нині тривають.

 

Оскільки суспільство й далі сприймає колір, як важливу форму спілкування й спосіб вираження та впливу на ідеї й емоції, складність цього нового синього відтінку з червоно-фіолетовим підтоном акцентує на величезних можливостях, які відкриваються перед нами, — сказала Лорі Прессман, віцепрезидентка Інституту кольору Pantone.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень