Наймасштабніший проєкт на Рівненщині виконали майже наполовину

До першого вересня можуть здати важжливу частину

«Велике будівництво» триває на Рівненщині та готове майже наполовину.

Нагадаємо, що в області реалізується урядова програма, згідно з якою будуть і реконструюють 5 шкіл, садочків, 5 спортивних споруд і ще 7 приймальних відділень.

В сукупності програма виконана на 47%, каже перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. Найбільше область просунула в будівництві шкіл, каже чиновник.

Плани щодо них виконали на 53%. За словами Сергія Подоліна, якщо фінансування не припиниться, то заклади середньої освіти вдасться добудувати до першого вересня.

Усі інші об’єкти також живі, пояснює заступник голови ОДА. Нині там працюють люди. Дитсадки виконані на 41%, а спортивні об’єкти  - на 47%. По одному дитсадку та спортоб’єкту ще проводяться тендери.

Чиновник пояснює, що тендери ще тривають через затримку фінансування, яка виникла через боротьбу з пандемією.

Крім того, цього річ на Рівненщині планують капремонт 73 кілометрів доріг.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень