Рівне судитиметься з сусідніми ОТГ через дітей

На мільйони гривень

Рівне хоче відсудити у сусідніх ОТГ 8 мільйонів гривень.

Це гроші, які місто торік витратило на немісцевих дітей, які навчалися у рівненських садочках. Держаудитслужба  навіть зробила міській раді зауваження через нецільове використання коштів, говорить міський голова Рівного Володимир Хомко:

Була перевірка Держаудитслужби, що ми витратили 8 мільйонів гривень нецільових на освітні послуги для дітей, гроші на яких мали бути витрачені з інших територіальних громад.

 

Спробуємо у крайньому разі відшкодувати собі ці 8 мільйонів. Я думаю, це буде справедливо.

Нині юристи міської ради вивчають ситуацію, каже міський голова. Додає, що судитимуться безпосередньо із адміністраціями ОТГ, а не з батьками дітей.

Саме органи місцевого самоврядування мають відшкодувати гроші. Крім того, міська влада має питання до керівництва дитячих садочків. У звіті Держаудитслужби йдеться, що у 2019 році дитсадки відвідувало майже чотири десятки дітей не з Рівного.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень