Найкращі стратегії ставок на спорт

Чи існують взагалі безпрограшні стратегії?

Стратегія – це загальний план гри, дотримуючись його, гравець намагається обіграти букмекера на довгій дистанції.

Наявна статистика свідчить, що дев'ять із десяти клієнтів букмекерських контор частіше програють, ніж виграють. І в цьому немає нічого дивного, адже гра ведеться за правилами букмекера на свідомо невигідних для гравця умовах.

Інакше й бути не може - інакше всі букмекерські контори вже давно б збанкрутували.

Для стабільного прибутку на ставках в букмекерській конторі необхідно професійно займатися бетингом.

Для цього треба багато знати, мати аналітичний склад розуму та стійку психіку, а також володіти достатньою кількістю вільного часу та фінансів.

Переважна більшість гравців усіх цих вищеперелічених умов не має.

Що ж робити? Вихід простий.

У мережі існує багато спеціалізованих сайтів, таких, наприклад, як портал Superbet, де у доступній та зрозумілій формі викладені основи бетингу, надається різноманітна статистика, безкоштовні прогнози та багато інших корисних для бетера речей.

У цій невеличкій статті поговоримо про найбільш затребувані стратегії у ставках на спорт, які з тим чи іншим успіхом застосовуються бетерами на практиці.

Безпрограшні стратегії, чи існують вони

Деякі гравці шукають універсальну стратегію, яка б дала гарантований виграш у букмекерській конторі. Їхні пошуки можна порівняти з пошуками алхіміків, які намагалися відшукати «філософський камінь», який би перетворював предмети на золото.

Як не дивно, але, на відміну від безуспішних пошуків філософського каменю, безпрограшна стратегія в ставках на спорт існує.

Щоправда, вона перебуває під забороною у переважній більшості фундаментальних букмекерських контор.

Йдеться про гру на арбітражних ситуаціях, які називаються «виделками». Різке зростання числа букмекерських контор з появою Інтернету привело до того, що в лініях різних букмекерських контор на ті самі результати стали з'являтися коефіцієнти, що разюче відрізняються один від одного. Така ситуація дала можливість гравцеві робити ставки в різних конторах на протилежні результати тієї самої події, і отримати гарантований прибуток. Звісно, у такому випадку розмір прибутку невеликий, часто він не перевищує кількох відсотків, але він гарантований. Тобто бетер отримує прибуток незалежно від того, як закінчиться спортивна подія.

Гра на «виделках» заборонена у більшості букмекерських контор, «виделочників» блокують, закривають їх акаунти, позбавляють усіх грошей, які на момент закриття перебували на акаунті.

Тому така гра дуже небезпечна щодо легальності. Хоча, якщо розібратися, гравець не винен, що різні букмекери дають різні коефіцієнти на ту саму подію. Але тут букмекери не стали ламати голову над тим, як уникнути появи виделок, а переклали всю відповідальність на гравця.

Стратегія гри навздогін

Ця стратегія - умовно-безпрограшна. У неї проста суть: коли бетер програє парі, він робить подвоєну ставку з розрахунком, щоб потенційний виграш за ставкою накрив усі попередні програші. Якщо нове парі було знову програно, розмір наступної ставки знову збільшується, і так доти, доки парі не буде виграно.

Теоретично цю стратегію навіть можна вважати безпрограшною, але для реалізації на практиці потрібно виконання двох обов'язкових умов: необмеженого банку гравця та відсутності ліміту за розміром ставки в букмекерській конторі.

Однак, оскільки виконання цих двох умов у реальному житті неможливе, то букмекери не забороняють гру навздогін, оскільки знають, що рано чи пізно гравець, використовуючи цю стратегію, програє всі свої гроші.

Стратегія флет та її різновиди

Це фінансова стратегія, яку рекомендують гравцям-початківцям. При грі флетом на кожну ставку виділяється невелика сума загального банку гравця (1-2%), що змінюється. Ставки робляться на події із середніми коефіцієнтами. За такої стратегії програти швидко всі гроші просто неможливо.

Найдосконалішою стратегією є варіант флета, коли фіксується не абсолютний обсяг ставки, а відносний.

У разі збільшення банку гравця збільшується абсолютний розмір ставки, у разі зниження – знижується. Це найгнучкіша стратегія, що враховує ступінь успішності беттора.

* на правах реклами

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень