Робота над Стратегією Рівненщини – на завершальному етапі

На Рівненщині до розробки проєкту Стратегії регіонального розвитку залучають широке коло стейкхолдерів. Серед них — громадські організації, агенції регіонального розвитку, підприємці та інші зацікавлені суб’єкти.

Адже, чим більше людей долучається до написання стратегії – тим ефективніше вона буде реалізована. На цьому наголосили у Міністерстві розвитку громад та територій України під час онлайн-наради з регіонами щодо обговорення процесу підготовки регіональних стратегій розвитку на 2021-2027 роки. Участь у заході взяли заступник голови ОДА Ігор Тимошенко та представники робочої групи з розробки головного документу області.

Фінансування усіх проєктів регіонального розвитку відбуватиметься відповідно до завдань та заходів регіональних стратегій, планів заходів з їх реалізації.

Під час наради регіони розповіли, на якому етапі перебуває підготовка проєктів регіональних стратегій: одні рухаються відповідно до затверджених графіків роботи, а інші відстають, іноді — на кілька етапів.

Як повідомив заступник голови Ігор Тимошенко, нині робота над головним документом області знаходиться на завершальному етапі. На усіх етапах до розробки проєкту Стратегії залучалися усі зацікавлені стейкхолдери. Зараз напрацьовані близько 150 проєктних ідей. Усі вони будуть обговорені у фокус-групах вже найближчим часом.

За матеріалами прес-служби Рівненської ОДА

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень