Найдорожчі квартири в Україні та як зміниться ціна на житло наступного року

Фахівці зафіксували зростання інтересу до квартир на вторинному ринку

На сьогодні найдорожчі квартири в Ужгороді, Львові та у столиці. Зокрема, у Києві ціна за 1 м.кв у середньому коштує близько 2 тисяч доларів.

Впродовж 2023 року значно стрибка цін на житло не відбулося. При цьому незначне зростання відбулося влітку, а під кінець року вартість житла стабілізувалася.

Відзначили експерти й збільшення попиту на житло на вторинному ринку. Найбільше таких пропозицій у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Але зважаючи на обставини, про шалене зростання попиту у цих регіонах не йдеться.

Зберігається й високий попит на оренду квартир. Це пов’язано із міграцією внутрішньо переміщених осіб. Чим далі житло знаходиться від «гарячих точок» на лінії зіткнення, тим вищою є вартість квартир.

Ситуація на ринку і передусім ціни на житло наступного року напряму будуть залежати від ситуації на фронті, перебігу війни та динаміки звільнення України від загарбників та економічної ситуації в країні.

Джерело: OBOZ.UA

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень