Найбільший вітропарк Європи будуватимуть в Україні

Будівництво почнеться у жовтні

Норвезька компанія NBT в жовтні нинішнього року почне будівництво вітрової електростанції Зофія загальною потужністю 792,5 МВт в Запорізькій області, яка стане найбільшою в Європі, — пише Кореспондент.

У Запорізькій ОДА нагадали, що в грудні 2019 року уклали з компанією NBT договір про співпрацю, у рамках якого були досягнуті домовленості про залучення інвестицій в інфраструктуру регіону на загальну суму 1,2 млрд євро. Реалізація проєкту планується до кінця 2022 року.

Фінансування будівництва вітропарку Зофія буде здійснюватися за допомогою банку JP Morgan та із залученням світових фінансових інститутів й експертів.

На сьогодні розроблена проєктна документація, отримані висновки про вплив на довкілля. Підписані угоди про виконання генеральних підрядних робіт з китайською корпорацією СЕТ. Проводяться роботи з коригування проєктних і дозвільних документів у зв'язку зі зміною постачальників вітрогенераторів і збільшення їхньої потужності, - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за минулий рік "зелені" електростанції уперше обійшли АЕС за обсягом виробництва енергії у світі. Крім того, "зелена" енергетика обігнала атомну за обсягами. У цілому вона за рік зросла на 13,7%.
Також повідомлялося, що у 2019 році в Україні десять головних інвесторів у відновлювану енергетику заробили понад 14 млрд гривень.

При цьому найбільше заробили компанії бізнесмена Ріната Ахметова - 4,7 млрд гривень, зайнявши понад 25% ринку.

Повідомляє Корреспондент

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень