Найбільш затребувані під час війни спеціалісти (ПЕРЕЛІК)

Де зараз можна шукати нову роботу

Наразі багато підприємств поставили своє виробництво на паузу. На противагу їм деякі сфери бізнесу, навпаки, змогли розширитись через збільшення попиту на різні товари і послуги.

Через війну ринок праці не просто зупинився, а в буквальному сенсі обвалився. У різних регіонах ситуація різна, але загалом картина поки що не дуже приваблива. Багато українців лишилися без роботи.

Однак саме зараз найкращий час змінювати кваліфікацію і починати нову справу.

Офіційно рівень безробіття зріс на 30%, але неофіційно цей показник набагато вищий. На сьогодні багато вакансій для фахівців будівельних спеціальностей. Чимало об’єктів нерухомості у різних регіонах України пошкоджені чи навіть повністю знищені. Тому будівельники та ремонтники мають багато роботи.

Відзначається стрімкий попит на такі спеціальності:

  • слюсарі;
  • сантехніки;
  • електрики.

Також роботи додалось для тих, хто займається шиномонтажем і ремонтом автомобілів. Понівечені дороги та обстріли населених пунктів російськими військами вивели з ладу сотні, якщо не тисячі автомобілів.

  • Сфера IT, кажуть експерти, не лише залишається найприбутковішою – попит на спеціалістів у програмуванні стабільно зростає із року в рік. Можна пройти курси, отримати нову спеціальність і почати працювати в інтернеті, часом – навіть без випробувального терміну (але майте на увазі, що й ІТ-спеціалістів зараз насправді не бракує, багато людей хочуть спробувати себе у цій надзвичайно привабливій спеціальності).
  • Торгівля — очікується що й у 2023 році ця сфера буде розвиватись й адаптуватись до нових умов. Сьогодні вигідно залучати партнерів з-за кордону, налагоджувати торгові зв’язки з Європою, Америкою і навіть Китаєм.
  • Медицина — у госпіталях та лікарнях не вистачає працівників різних профілів. Лікарі працюють понаднормово, молодший медперсонал також на ногах у режимі 24/7. На додачу до цього очікується нова хвиля коронавірусу. Тож люди з медичною освітою теж мають стабільну роботу та зарплатню.

Джерело: gsminfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень