Навіть коли від коронавірусу щодня помирає 7-10 людей, люди все одно не довіряють вакцинації, - Олена Гандзюк

Усі заходи проти вірусу – екстрені

Заступник начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олена Гандзюк констатує, що рівень вакцинації від коронавірусу в області ще надто далекий від того, аби говорити про вироблення колективного імунітету.

В області імунізовано 18 тисяч людей, або менше 2% населення. Жодна особа не одержала повторну дозу вакцини, - сказала Олена Гандзюк під час брифінгу 28 квітня.

Вона зауважила також, що всі заходи проти коронавірусу – екстрені, достатньо часу на комунікацію і чітке переконання людей, що це єдиний метод запобігти захворюванню, немає.

Так і з усіма іншими вакцинами, але зараз це особливо відчувається, бо епідемія стрімка і з тяжкими наслідками. 7-10 людей за добу помирає. Але переконання, що вакцина дієва, теж немає, - каже Олена Гандзюк.

Національний план імунопрофілактики передбачає, що до кінця 2021 року населенню має бути введено більше ніж 20 млн доз вакцини від коронавірусу. 80-90% з цього числа буде вакцина AstraZeneca.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень