Коли жителям Рівненщини треба вводити другу дозу Covishield/AstraZeneca і як про це дізнатися?
Відповіли в Рівненській ОДА
Для жителів Рівненщини, які вакцинувалися першою дозою Covishield/AstraZeneca, щеплення другою дозою відбуватиметься через 12 тижнів після першої. Про час та місце вакцинації від COVID-19 повідомлять за контактним номером, залишеним під час першого щеплення.
За результатами досліджень, опублікованими у медичному журналі The Lancet в березні цього року, ефективність вакцини AstraZeneca після двох стандартних доз, введених з інтервалом 12 тижнів або довше, зростала до 81,3%.
Тому Оперативний штаб МОЗ з вакцинокерованих інфекцій схвалив рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики збільшити інтервал між введенням першої та другої доз вакцини Covishield/AstraZeneca до 12 тижнів.
Знайдено номерний знак ВК2357ВО
Хто загубив, звертатися (096)-150-7002
У Рівному знайдено номерні знаки
Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки.
Власника просять забрати за вказаною адресою.
Загубилася вівчарка
Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА.
Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера.
тел. 0964725146