Навіщо водії скуповують таблетки для посудомийки?

Заради економії та чистоти

Розводи на склі машини після дощу, сліди від численних комах – з цим може впоратися якісний омивач скла. Втім, за нього й заплатити доведеться більше.

Сьогодні, в час тотальної економії, досвідчені водії діляться цікавим лайфхаком – використанням таблеток для посудомийних машин.

Одну таблетку треба розчинити у 5 л води ...й вуаля – ви отримуєте на диво дієвий розчин, який здатен впоратися і з комахами, і з брудом, і навіть з залишками зимових солей. Ба більше, такий розчин безпечний для всіх систем автомобіля!

Цей бюджетний і простий лайфхак дозволить завжди їздити з чистим лобовим склом і повним баком омивача, адже для поповнення потрібна лише таблетка для посудомийки, порожня 5-літрова каністра й будь-яка заправка, де є туалет з умивальником.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень