Наскільки довіряють рівняни поліції, ЗМІ та прокуратурі?

Поліція Рівненщини спільно з Рівненським державним гуманітарним університетом провели опитування серед жителів області на предмет довіри до різних інституцій

Опитали 1300 респондентів, включаючи жителів північних районів, що межують з Білоруссю. Тривало опитування з 15 вересня до 24 жовтня.

Як виявилося, рівень довіри до ЗМІ в Рівненській області становить близько 25% ,тобто саме стільки опитаних висловили свою довіру до медіа. Не довіряють ЗМІ аж 47%.

Прокуратура за рівнем довіри опинилася ще нижче – її діяльності довіряють лише 17% опитаних. НАБУ отримало 20% позитивних оцінок своєї діяльності. Втім, такий результат експерти пояснюють тим, що структура новостворена, і не всі знають про її діяльність.

Також результати дослідження показали, що зріс рівень довіри до поліції. Адже рівень довіри до колишньої міліції становив лише 3, 7%.  Нині ж довіру поліції висловили 11, 8% респондентів. Патрульній поліції довіряють 9,3%. Самі поліцейські такий низький показник пояснюють тим, що патрульна поліція є ще не скрізь.

Щодо загальної оцінки діяльності поліції в Рівненській області, то близько 13% висловили негативну оцінку. 40% респондентів так і не змогли визначитися з відповіддю. Позитивно оцінили правоохоронний орган та його діяльність 42% опитаних.

Начальник Тренінгового центру ГУНП у Рівненській області Інна Березовська відзначає, що працівники поліції готові взяти до уваги результати опитування. Далі пряма мова:

Оці всі моменти ми будемо враховувати в своїй службовій діяльності. Також ми сьогодні отримуємо ці результати, вони будуть передані нашому психологу поліцейському, який детально кожне питання, кожну відповідь перегляне і зробить свої результати, свої висновки щодо того чи іншого проблемного питання, які піднімалися під час опитування

Вивчали в опитуванні також і рівень відчуття безпеки в денну та нічну пору доби. Отож, 60% жителів області почуваються безпечно вдень, вночі ж таких лише 24%.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень