Наскільки рівним є Рівне — визначали волонтери Доступно.UA (ФОТО)

Або дещо про безбар'єрність

Після інспекції Рівного волонтери Доступно.UA склали перелік місць у Рівному, які є доступними для маломобільних груп населення. Зауважимо, що інспекцію проводив Дмитро Щебетюк, який сам пересувається у візку. Тож, у списку такі локації.

Розваги та шопінг — доступні усім

ЗЛАТА ПЛАЗА — торговельно-розважальний центр, що зробив свій простір доступним не лише всередині та «при дверях», а й територію навколо. Локація двічі проходила перевірку Доступно.UA. Після першої зустрічі вони розпочали реконструкцію площі, врахували недоліки та зробили її максимально комфортною для всіх.

Майдан Короленка (площа поруч торговельного центру) — це:

 

- Шість окремих входів з пандусами та прямими проходами (під час реконструкції було демонтовано паркан та створено місток від пішохідного переходу до площі);

 

- 4000 кв. м. безшовної рівної бруківки без бар’єрів.

Їм вдалося створити універсальний громадський простір у центрі міста, в якому комфортно усім.

 

У 2020 році й ТРЦ, і майдан отримали нагороду Відкриті двері.

Отримати паспорт — не море перепливти! І це тішить, кажуть волонтери ініціативи

Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному на вулиці майдан Просвіти, 2 – доступний для маломобільних груп населення.

Тут є місця для паркування та висадження відвідувачів з інвалідністю, а прилеглу територію обладнано спеціальними тактильними смугами (спрямовувальними та попереджувальними).

А ще тут є інклюзивні інформаційні таблички та вказівники біля входу, включно із застосуванням шрифту Брайля.

З доступністю аптек має бути саме так!

Аптека Копійка за адресою вул. Соборна, 156 має зручний вхід, облаштований пандусом, кут нахилу — наші улюблені 5 градусів. Також перед входом розміщена тактильна попереджувальна плитка.

Великий і доступний брат

Велмарт на вул. Макарова, 23 — гіпермаркет продовольчих і непродовольчих товарів. Із доступністю тут усе на висоті. Зручний вхід, привітний персонал, багато простору всередині між прилавками.

Доступні світанки

Городище Оствиця — особливий парк на березі озера Басів Кут у Рівному, де можна насолодитись чарівним світанком, поплавати на реконструйованих прадавніх човнах, відчути дух нашої історії. Нові доріжки, що нещодавно проклали на території, роблять локацію доступнішою та зручнішою для всіх.

Фото з Городища Оствиця опублікували на сторінці ініціативи у Фейсбуці.
Фото з Городища Оствиця опублікували на сторінці ініціативи у Фейсбуці.

Волонтери ініціативи Доступно.UA під час візиту у Рівне у травні перевірили 54 локації. До речі, тоді Дмитро Щебетюк не зміг заселитися у заброньовані номери у готелі «Мир».

13 локацій загалом отримали позитивні рекомендації.

Маломобільні групи населення можуть «юзати» додаток Dostupno й орієнтуватись не лише у Рівному, а й в українських містах і знайти безбар’єрні локації для себе, друзів і сім’ї. Тепер можна швидко знайти локацію, дружню до людей з інвалідністю, батьків з маленькими дітьми, колясками та інших представників маломобільних груп населення.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень