«Нашим сім’ям вже нема що їсти», - маршрутники Рівного погрожують владі бунтом (ФОТО)

Сьогодні ходили до міського голови

Фото ілюстративне

Пояснюють, що три місяці карантинного простою знищили всі їхні накопичення і загнали в боргову яму через неможливість гасити банківські кредити, оплачувати оренду місць простою транспорту, виплачувати зарплату водіям, тож останні звільняться тощо.

Президент Союзу перевізників Валентин Демчук розповів:

Сьогодні я зустрівся з міським головою Рівного Володимиром Хомком і звернувся до нього з проханням вирішити проблему.

 

Ми просимо збільшити кількість транспорту у місті. Адже чим його більше, тим менше в ньому людей, а отже менша небезпека поширення коронавірусу.

 

Також нам незрозуміла ситуація, чому одним маршруткам дозволяють працювати, іншим – ні. Вважаємо, що якщо їздити всім не можна, то тоді треба по черзі кожному дозволяти виїзди. А не виокремлювати одних, а на решту махати рукою. Адже всі однаково хочуть їсти.

За словами Валентина Демчука, їм пообіцяли до наступного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбудеться  у вівторок, 9 червня, дати відповідь.

Якщо ні – то і водії, і їхні сім’ї підуть на акцію протесту. Бо водії скаржаться, що без роботи їхнім сім’ям вже не буде що їсти, - резюмував Демчук.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень