Нащо вам ті труси? 6 речей, які не можна купувати в секонд-хенді
Навіть попри низьку ціну
Шопінг у секонд-хенді став дуже популярний в Україні. Наразі там купують речі не лише люди з низьким доходом, а й ті, хто може дозволити купити собі нові.
Секонд-хенд – хороший спосіб заощадити гроші і придбати брендовий одяг. Однак не все можна купувати. Щонайменше ШІСТЬ речей варто оминати стороною.
Пуховики і «дуті» пальта
Всі товари з секонд-хенду проходять обов'язкову термічну обробку і прання. Через це пуховики можуть зіпсуватися. Наповнювач може збитися і більше не буде зігрівати нового власника. До того ж він довго зберігає запах секонда.
Спортивний одяг
Зазвичай такий товар потрапляє на прилавки секонд-хенду після активного використання. Тож варто ретельно оглянути, чи немає на одязі плям та видимих слідів використання.
Капелюхи, кепки і шапки
Оминайте головні убори стороною. Ви самі свої часто перете? Явно не більше одного-двох разів на рік. Речі з секонд-хенду теж навряд чи прали частіше, якщо взагалі прали. Доказом цього є жовті плями поту на внутрішній стороні шапки або капелюха.
Спідня білизна і шкарпетки
Труси, бюстгальтери і майки – точно не ті речі, які варто носити після когось. Речі ніби й пройшли знезараження і термообробку, але багато слідів життєдіяльності першого господаря точно можуть залишитися.
Шоломи
Шолом необхідний для захисту. Тож секонд-хенд – точно не те місце, де купувати таку важливу річ. Шоломи і каски мають певний термін придатності. Тим більше річ вже може бути зіпсована після ударів.
Вовняні речі
Вовняний одяг потребує особливого догляду і повністю втрачає зовнішній вигляд після неправильного прання. Тим більше зігрівати більше не буде, якщо просто випрати. Тож краще не купувати у секонд-хенді вовняні речі.
Джерело - Новини
Радіо Трек: НОВИНИ