Нащо вам ті труси? 6 речей, які не можна купувати в секонд-хенді

Навіть попри низьку ціну

Шопінг у секонд-хенді став дуже популярний в Україні. Наразі там купують речі не лише люди з низьким доходом, а й ті, хто може дозволити купити собі нові.

Секонд-хенд – хороший спосіб заощадити гроші і придбати брендовий одяг. Однак не все можна купувати. Щонайменше ШІСТЬ речей варто оминати стороною.

Пуховики і «дуті» пальта

Всі товари з секонд-хенду проходять обов'язкову термічну обробку і прання. Через це пуховики можуть зіпсуватися. Наповнювач може збитися і більше не буде зігрівати нового власника. До того ж він довго зберігає запах секонда.

Спортивний одяг

Зазвичай такий товар потрапляє на прилавки секонд-хенду після активного використання. Тож варто ретельно оглянути, чи немає на одязі плям та видимих слідів використання.

Капелюхи, кепки і шапки

Оминайте головні убори стороною. Ви самі свої часто перете? Явно не більше одного-двох разів на рік. Речі з секонд-хенду теж навряд чи прали частіше, якщо взагалі прали. Доказом цього є жовті плями поту на внутрішній стороні шапки або капелюха.

Спідня білизна і шкарпетки

Труси, бюстгальтери і майки – точно не ті речі, які варто носити після когось. Речі ніби й пройшли знезараження і термообробку, але багато слідів життєдіяльності першого господаря точно можуть залишитися.

Шоломи

Шолом необхідний для захисту. Тож секонд-хенд – точно не те місце, де купувати таку важливу річ. Шоломи і каски мають певний термін придатності. Тим більше річ вже може бути зіпсована після ударів.

Вовняні речі

Вовняний одяг потребує особливого догляду і повністю втрачає зовнішній вигляд після неправильного прання. Тим більше зігрівати більше не буде, якщо просто випрати. Тож краще не купувати у секонд-хенді вовняні речі.

Джерело - Новини

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень