Нардепка від «Голосу» задекларувала «собаку-тапки-погризяку» і «котика-муркотика»

Олександра Устінова у 2019 році балотувалася на посаду Вінницького міського голови

Народний депутат України Олександра Устінова, обрана від партії «Голос», у декларації про доходи за 2020 рік в розділі цінне рухоме майно вказала «собаку-тапки-погризяку» і «котика-муркотика».

Декларація Устінової розміщена в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передає Укрінформ.

Зокрема, у своїй власності депутатка вказала як цінне рухоме майно (крім транспортних засобів) «собаку-тапки-погризяку» «торгової марки» лабрадор, яка зветься Коді.

В описі майна Устінова назвала його другом сім’ї, який «шКоднічає, гризе взуття, вигулює по вечорах, приносить радість та щастя. Дісталася у спадок від родини з Луганщини, яка втікала від неоголошеної війни за кордон і шукала для своїх улюбленців нову родину».

Також Устінова задекларувала живу чоловікову власність – п’ятирічного «котика-муркотика» Жоріка, який, за її описом, маленький, волохатий, тендітний.

Муркотить колискові по вечорах, вранці піднімає краще за будильник, дере коробки.

Решта задекларованих статків депутата та членів її родини - кошти, нерухомість та транспортні засоби.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень