ON-LINE

Нардеп з Рівного обізвав Генпрокурора Луценка

понеділок, 22 травня 2017
Зробив це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук

Нагадаємо, що Генпрокурор України Юрій Луценко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що в ході спільної перевірки поданих електронних декларацій Генпрокуратури, Спеціальної антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро до Верховної Ради України підготовлені подання на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів, серед яких Андрій Лозовий.

Депутат Верховної Ради Андрій Лозовий вже висловлював з цього приводу свою позицію. Сайт Радіо Трек писав про це у публікації «Не на тих нарвався Генпрокурор!», – Лозовий вважає позбавлення мандата політичною розправою

Так  і не дочекавшись подання про притягнення його до відповідальності, Андрій Лозовий написав у Фейсбук:

Андрій Лозовий 

 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПИ...Н

 

Юрій Луценко, а де ж анонсоване вами подання на притягнення мене до кримінальної відповідальності?Вам, пане Генпрокурор, вдалося переплюнути Шокіна і Пшонку. Зробити (!) публічну (!) заяву (!) про (!) подання (!), якого (!) по факту (!) нема (!).

 

Лариса Сарган, може, ви поясните цей нонсенс: публічна заява Генерального прокурора про подання на притягнення до кримінальної відповідальності, якого НЕМА.

 

Типовий політичний шантаж, який закінчиться - як усе, чим займається Луценко - гучним пшиком. Довести до кінця жодну справу цей персонаж не здатен.

 

Генпрокурор просто зробив заяву, яка ...не відповідає реальності.

 

Луценко думав, я прибіжу до нього на поклон. А тут - таке...

Лозовий також зазначив, що НАБУ інформацію щодо притягнення його до кримінальної відповідальності спростувало в своїй офіційній заяві. І запитав:

Пане Генпрокурор, чому мовчите?

За словами Лозового, заява Луценка - це виключно спосіб тиску на команду Олега Ляшка. І відсутність реального подання на притягнення його до відповідальності - чітке тому підтвердження.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного