ON-LINE

Наприкінці літа якість профогляду школярів знижується, - рівненська лікарка

вівторок, 06 серпня 2019
Краще профілактичний огляд пройти вже

В управлінні охорони здоров’я Рівненщини нагадують, що школярам варто пройти медогляд раніше, ніж наприкінці літа.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я в Україні передбачено періодичність обов'язкових профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Оглянувши школяра, лікар – педіатр чи сімейний лікар мають видати довідку про проведений профогляд. У 6 та 11 років школяр має пройти обов’язковий огляд у дитячого хірурга, ортопеда – травматолога, офтальмолога та інших спеціалістів за показами.

Рекомендовано зробити низку додаткових методів досліджень.

Для чого важливий профілактичний огляд розповіла завідувачка дошкільно-шкільного відділу Міської дитячої лікарні Оксана Савич:

Суть профогляду у тому, щоб визначити фізкультурну групу, тобто навантаження дитини на уроках фізкультури. Дитина не може бути допущена до уроків фізкультури без цієї довідки. Є кілька фізкультурних груп - основна, підготовча та спеціальна. Сімейний лікар чи лікар - педіатр після огляду пише у довідці фізкультурну групу.

 

Діагноз можна не писати або у вигляді шифру за бажанням батьків. Медичний працівник у школі заповнює Листок здоров’я, де вказана фізкультурна група.

 

У зручний для батьків час один раз на рік можна пройти профогляд. Хочу наголосити: якість профогляду знижується, якщо проходити його в останні дні перед школою.

 

Зміст його зводиться нанівець. Тому просимо батьків завчасно показувати дітей лікарям, у тому числі, кому необхідно – профільним спеціалістам.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного