На житло селянам цього року дадуть понад мільйон гривень

Така сума передбачена у бюджеті Рівненської області на кредитування по програмі «Власний дім»

З метою підтримки індивідуального житлового будівництва на селі в області вже 18 років поспіль обласна рада затверджує програму "Власний дім".

З початку реалізації програми із залученням кредитних коштів Рівненського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі сільським забудовникам надано кредитів загалом  на суму 29,3 млн гривень.

Це дало можливість побудувати 470 індивідуальних житлових будинків, придбати для сільських сімей 134 будинки, прокласти 330 кілометрів вуличних газопроводів, газифікувати 4432 сільські садиби, а також сприяло розвитку особистого селянського господарства.

На сьогодні Програма є шансом на покращення умов проживання на селі. Прикметно, що таке пільгове кредитування стає дедалі популярнішим на селі, про що свідчить щорічне зростання попиту на отримання пільгових кредитів.

Нагадаємо, механізм пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників передбачає:

- процентну ставку у розмірі 3 відсотків річних від суми зобов'язання за кредитом (для окремих категорій сільських жителів - безвідсотковий кредит);

- відстрочку початку повернення кредиту до двох років;

- відсутність обов'язкового початкового внеску.

 У 2016 році передбачено на ці цілі 1 мільйон  256 тисяч 200 гривень.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень