На залізничному вокзалі пояснили, чому у Рівному проблема з квитками до моря

І коли їх треба купувати

Рівняни скаржаться на відсутність квитків на потяги у південному напрямку. Проте керівництво залізничної станції «Рівне» запевняє, що квитки є завжди.

Їх можна придбати як у касах залізниці, так і через Інтернет або «Приват Банк». Однак, щодня кількість місць обмежена і придбати квиток можна тільки на потяг, який відправлятиметься аж через 45 днів.

Причину надто малої кількості квитків у касах нам озвучив начальник рівненського залізничного вокзалу Олександр Мулявка:

Квитки продаються по всьому шляху слідування поїзда. Наприклад, усі каси України можуть продавати квитки на поїзд «Ковель-Одеса». Цей поїзд обслуговує 2,5 області – це Волинська, Рівненська та частина Хмельницької області. У ньому 16 вагонів – це близько 700 місць. Те, що їх недостатня кількість – це дійсно так.

До слова, до моря з Рівного прямує два потяги: «Ковель-Одеса» (щодня) і «Ковель-Новоолексіївка» (по непарних числах). А от прямого сполучення з Херсоном у нашої залізниці немає – потрібно їхати через Київ, або через Львів.

Як відзначив начальник залізничної станції «Рівне», люди розкуповують усі квитки до Чорного та Азовського морів. Однак, найбільше відпочивальників традиційно їдуть в Одесу і саме зараз попит на квитки туди - найбільший.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень