На якому місці за кількістю грошей серед мерів України рівненський Володимир Хомко

Найбільше грошей на банківському рахунку має міський голова Ужгорода Богдан Андріїв і його родина. А найбільшу кількість готівки задекларував мер Харкова Геннадій Кернес

За інформацією "Слово і діло", у мера Ужгорода Богдана Андріїва і його родини на банківських рахунках - понад 21 мільйон гривень. На другому місці серед міських голів обласних центрів - керівник Кропивницького Андрій Райкович з 3 мільйонами гривень. На третьому - очільник Вінниці Сергій Моргунов з майже 2,7 мільйона гривень. 

Міський голова Рівного за кількістю задекларованих грошей на банківських рахунках потрапив лишень на 15 місце серед своїх колег. У нього й родини - 24 тисячі гривень. 

За кількістю готівки лідирує міський голова Харкова Геннадій Кернес з понад 42 мільйонами гривень на нього і родину. На другому місці - мер Дніпра Борис Філатов з понад 40 мільйонами гривень. На третьому місці - міський голова Полтави Олександр Мамай з понад 19 мільйонами. 

Тримає у готівці мільйони і міський голова Рівного Володимир Хомко. Це 2 мільйони 728 тисяч гривень. За кількістю готівки Володимир Хомко на 12 місці сеед своїх колег з інших обласних центрів. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень