Як на вихідних у Рівному минув еко-фестиваль

Рівнянам демонстрували технологію виготовлення сонячного колектора для підігріву води, сонячного концентратора та біогазової установки

[media=45700]

У Рівному 5-6 вересня на літній сцені Парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка пройшов другий екологічний фестиваль «Зело». Організаторами заходу виступила ініціативна група «РЕВІНЬ» (Рівненські екологічні волонтерські ініціативи), повідомляють у громадянській мережа ОПОРА.

Рівнянам демонстрували технологію виготовлення сонячного колектора для підігріву води, сонячного концентратора та біогазової установки. Також жителі нашого міста долучались до майстер-класів з будівництва із глини, травоплетіння, виробництва нешкідливої побутової хімії, зокрема, екологічно чистого мила, виготовлення трав’яного та інших цілющих чаїв, свічок, і ще багатьох цікавих лекцій та занять. Цільова аудиторія охопила всі вікові категорії.

Попри дощову погоду мешканці Рівного охоче долучалися до усіх заходів. Загальна кількість учасників не відслідковувалась, проте, за підрахунками організаторів, захід відвідало близько 500 осіб.

[media=45703]

[media=45702]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень