На все місто Рівне є лише 100 доз вакцин

Придбані вони для амбулаторно-поліклінічної служби

Як розповідає начальник управління охорони здоров’я Вікторія Покоєвчук, товариство «Рівнефармація» обіцяло закупити найближчим часом ще 400 доз.

Втім, ситуація залишається невтішною – нині в місті Рівне від грипу та ГРВІ щеплено лише 319 осіб.

Вікторія Покоєвчук пояснює цю ситуацію тим, що постачальники завезли вакцини менше від необхідної кількості:

В зв’язку з тим, що поставники не очікували на нашу таку санітарно-просвітницьку роботу і завезли удвічі менше вакцин, ніж очікувалося. Вони завезли по кількості тої вакцини, яку реалізували попереднього року.

Нагадаємо, відсьогодні в усіх навчальних закладах міста запроваджено карантин. Його призупинять або продовжать наступного понеділка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень