На Володимиреччині на дитину впало дерево

Поліцейські встановлюють обставини травмування підлітка

Напередодні близько 19 години до Володимирецького відділення поліції надійшло повідомлення, що до районної лікарні доставлений 12-річний житель с.Половлі з тяжкою травмою голови.

Слідчо-оперативна група встановила, що хлопець без відома батьків разом із трьома дорослими односельчанами пішов до лісу, що неподалік села, де допомагав розчищати ділянку. Під час спилювання дерев, від одного із них відломилася гілка, яка впала на підлітка.

Лікарі швидкої медичної допомоги доставили хлопця у Володимирецьку центральну районну лікарню, де медики у нього діагностували відкриту черепно-мозкову травму та перелом основи черепа. Після проведеного оперативного втручання, стан його залишається тяжким.

Наразі правоохоронці проводять перевірку та встановлюються обставини події, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень