Джордж Клуні вперше стане батьком

Принаймні про це повідомляють західні ЗМІ

Знаменитий голлівудський актор Джордж Клуні вперше стане батьком. Про цю радісну подію повідомили зарубіжні ЗМІ, посилаючись на близьке оточення сімейної пари.

Ці ж джерела розповіли про те, що 38-річна Амаль Клуні перебуває на третьому місяці вагітності, і поки ніяких прямих доказів, які свідчать, що Клуні і його дружина скоро стануть батьками, немає. Зрозуміло, самі зірки, за традицією, не коментують чергову порцію чуток про своє особисте життя.

Нагадаємо, що роман Джорджа Клуні і юриста Амаль Аламуддін почався восени 2013 року.Через півроку, навесні 2014-го, пара оголосила про заручини, неабияк здивувавши шанувальників актора, так як тоді мало хто вірив, що відомий голлівудський холостяк коли-небудь одружиться. Багато хто ще пам'ятав його чотирирічний шлюб з акторкою Талією Балсам. І здавалося тоді, що невдалий досвід сімейного життя назавжди відбив у Клуні бажання повторно одружитися. А між тим, за визнанням самого Джорджа Клуні, він ніколи не був такий щасливий у шлюбі, як з Амаль - в інтерв'ю актор розповідав, що тільки в 52 роки він нарешті знайшов «любов всього свого життя». Церемонія одруження відбулася 27 вересня 2014 року в Венеції.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень