

Там вже завершили нанесення розмітки
Схему дорожнього руху вулицею Шевченка у Рівному погодили у поліції. Про те, що вулицю очистили від МАФів та зробили там односторонній рух, ми повідомляли раніше.
Заступник міського голови Віталій Герман повідомив, що на вулиці вже завершили нанесення розмітки, встановили знаки та реконструювали пішохідний перехід.
Повернути з вулиці Шевченка на вулицю Сагайдачного водії тепер зможуть і ліворуч, і праворуч.
Раніше Віталій Герман уточнював, що це лише перший етап.
До кінця року мають у планах організувати односторонній проїзд вулицею Шевченка від проспекту Миру аж до Пересопницької.
Мерія замовила схему організації дорожнього руху, потім потрібно зробити транспортне моделювання.
Але все залежить від рівнян – до кінця червня місто матиме результати соціологічного дослідження: чи подобається їм вулична, в тому числі стихійна торгівля у центрі міста.
Фото - Віталія Германа
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Не потрібно видаляти чати та фото: лайфхак, як очистити пам'ять у Viber за 1 хв
Дуже люблять своїх дружин і дітей: у які дати народжуються найнадійніші чоловіки для шлюбу?
В Україну знову суне похолодання: Дата
На годину вперед чи назад? Куди і коли переводимо годинники
Найдорожчі після трюфелів: У лісах Рівненщини скоро з’являться делікатесні гриби
У Рівному відкрився сільськогосподарський ринок (ВІДЕО)
У Рівному на один день дозволили роботу «свинячого» ринку на Млинівській
Залишилось небагато. Як у Рівному очищають вулиці від будок, гаражів та кіосків (ФОТО)
У Рівному дозволили роботу ще одного ринку та скасували температурний скринінг
Борщівник атакує: у Рівному боротимуться з отруйною рослиною
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415