На Тайвані через холод померло півсотні осіб

Вперше за останні 16 років там температура повітря встановилася на рівні 4 градусів тепла

На Тайвані у зв'язку з аномальним холодом померли 57 осіб, пише сьогодні Associated Press. Там вперше за 16 років температура знизилася до чотирьох градусів за Цельсієм.

З урахуванням високої вологості таке зниження температури стало небезпечним. Загиблі - переважно люди літнього віку, в більшості випадків причиною смерті стали проблеми з серцем і диханням.

Аномальний холод та снігопади також прийшли і у Гонконг, Китай та Японію. На японському субтропічному острові Амамі-Осіма вперше за 115 років випав сніг.

Сильні снігопади також вирують на східному узбережжі США. Кількість жертв сильних снігопадів збільшилася до 30.

Температура повітря в Арктиці досягла найвищих показників з 1900 року. Згідно з дослідженням, температура повітря в цьому регіоні у період з жовтня 2014 по вересень 2015 виявилася на 1,3°C вище середніх показників.

За даними експертів ООН концентрація парникових газів в атмосфері Землі досягла нової максимальної позначки, побивши за підсумками 2014 року всі попередні рекорди.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень