На Таймс-сквер оновили легендарну кулю

Цього року вона засяє новими кристалами

Знамениту новорічну кулю, що на Таймс-сквер у Нью-Йорку, оновили. На неї прикріпили нові трикутні кристали - 300 штук. У святкову ніч, коли кулю спустять донизу, вона засяє по-новому, сповістивши про початок  2016 року.

Традиції спуску кулі - більше 100 років. Вона зародилася ще в 1907 році. Діаметр сучасної кулі - 3,6 м, вага - понад 5 тонн. Вона виблискує завдяки тисячам світлодіодів.

Цього разу, як очікують організатори, подивитися на спуск збереться не менше мільйона осіб. Ще більше мільярда спостерігатимуть за святковим спуском по телевізору.

Якщо все відбудеться згідно з планом, то в новорічну ніч мер Нью-Йорка натисне на кнопку разом з запрошеною зіркою. Хто саме це буде, поки тримають у таємниці. Після цього куля почне свій 60-секундний спуск.

Потім Манхеттен осяє святковий феєрверк.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень