На свята поліція Рівнещини працюватиме у посиленому режимі

У перші дні Нового року чергуватимуть 73 наряди пліції, із яких 30 — автомобільних та 43 — піших

У новорічні свята правоохоронці Рівненщині працюватимуть у посиленому режимі. Так, лише у перші дні Нового Року в області заплановано понад п’ять десятків масових заходів. Зокрема, для недопущення  та попередження злочинності  в області планується залучити 170 працівників поліції.  Детальніше розповідає прес-офіцер Нацполіції Рівненщини Любов Гуда:

Для забезпечення публічної безпеки і порядку на території області буде залучено 220 працівників поліції, 20 військовослужбовців Нацгвардії МВС України та 140 членів громадських формувань. Також створено резерв із числа працівників роти поліції особливого призначення. У Рівному працівники поліції цілодобово нестимуть службу біля головної ялинки, а вулиці патрулюватимуть 50 правоохоронців, 10 автомобільних нарядів та 14 піших.

Забезпечуватимуть публічну безпеку і порядок правоохоронці і під час проведення смолоскипної ходи, яка запланована на 1 січня 2016 року з нагоди відзначення дня народження Степана Бандери.

Для забезпечення безпеки і порядку на території області буде залучено 220 працівників поліції, 20 військовослужбовців Нацгвардії МВС України та 140 членів громадських формувань. Також створено резерв із числа працівників роти поліції особливого призначення.

У взаємодії з представниками управління лісового та мисливського господарства працівники поліції наразі беруть участь у спільних рейдах для попередження та виявлення фактів незаконного вирубування хвойних лісових культур і здійснюють контроль за недопущенням реалізації хвойних дерев у місцях стихійної торгівлі.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень