На сумнівній заправці рівнянка заплатила гроші за порожній бак (ФОТО)

Там сказали, що більше так не робитимуть

Рівнянка Ольга Шарова (так вона підписана у Facebook) вирішила заправитись на АЗС, що біля ТЦ «Чайка». Заїхавши  в район «Пивзаводу», жінка виявила, що бак порожній, хоча гроші за пальне заплатила.

Про це Ольга написала у себе на сторінці в ФБ. Сьогодні вона знову заїхала на «сумнівну» заправку, де їй щодо цього випадку сказали, що «більше так не будуть».

Мала необачність заправити авто на сумнівній заправочці за ТЦ Чайка...
Як я незвернула увагу відразу - незбагну. Доїхавши вже за пивзавод, я глянула на стрілку, яка мала би зрушити після заправки, а вона сумно стояла на попередній відмідці.

Сьогодні проїздом заскочила до них "подякувати " ( діло було пару днів назад), а вони: - "Вибачте. Ми зрозуміли...Більше такого небуде !!!". Та більше і нетреба !!!! Що за...... як так можна ???

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень