На спорт у бюджеті Рівненщини передбачили майже 70 млн грн

Скільки й на що спрямують кошти

Фото ілюстративні, з відкритих джерел

Цього року на розвиток фізичної культури та спорту в обласному бюджеті Рівненщини передбачили 68,9 млн грн.

Зокрема, на розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту заклали понад 34 млн грн.

З них 14,6 млн грн піде на утримання та навчально-тренувальну роботу комунальних ДЮСШ.

 

Ще 19,8 млн грн – на підготовку спортсменів школи вищої спортивної майстерності  та фінансову підтримку ДЮСШ фізкультурно-спортивних товариств.

Фото ілюстративні, з відкритих джерел

Трохи менше – 14,5 млн грн заклали в бюджеті на здійснення фізкультурно-спортивної та реабілітаційної роботи осіб з інвалідністю.

На утримання центрів фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю та реабілітаційних шкіл передбачили 12,5 млн грн, а на проведення навчальних зборів, змагань та спортивних заходів для осіб з інвалідністю – 1,9 млн грн.

Ще 8,6 млн грн в бюджеті передбачили на два напрямки роботи в галузі фізичної культури й спорту.

На підтримку спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність, виділять 6,2 млн грн, а на діяльність місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та проведення фізкультурно-масових заходів для населення – 2,4 млн грн.

Фото ілюстративні, з відкритих джерел

Майже 6,7 млн грн область планує спрямувати на проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Та 4,7 млн грн спрямують на фінансову підтримку регіональних та місцевих осередків всеукраїнських фізкультурно-спортивних об’єднань – для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи, фізкультурно-масових заходів для населення.

Загалом, видатки на галузь фізичної культури та спорту Рівненщини, у порівнянні з минулим роком, зросли майже на 9 млн грн.

Джерело: відділ пресслужби Рівненської обласної ради

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень