У спецкомбінаті розказали про «потоп» на кладовищі «Нове» в Рівному

Чи врятують ситуацію до поминальної неділі?

Фото ВД "ОГО"

Могили, які затопило на кладовищі «Нове» в Рівному, підсипатимуть землею.

На кладовищі вже другий день працюють представники ритуальної служби. Їм підвезли землю, якою вони підсипають могили.

Нагадаємо, днями мешканці міста виклали у соціальних мережах фото, на яких видно, як цілий сектор кладовища затопило.

Фото з соціальних мереж. Автор Надія Ляшук.

І така ситуація повторюється з року в рік, особливо навесні, пояснив директор комунального підприємства «Спецкомбінат-ритуальна служба» Микола Володько:

Справді, є така проблема. Після поховання могили просідають, особливо, якщо мова йде про зимові поховання. Нині ми цю проблему вирішуємо, завезли ґрунт і підсипаємо всі ті могили. Щоб ви розуміли, таке буває і тоді, коли ідуть тривалі дощі влітку. А зимові поховання ще сильніше просідають.

Микола Володько запевнив, що роботи проводять за кошт спецкомбінату. Тут планують завершити все до поминальної неділі, яка цього року припадає на 15 квітня.

До слова, саме через проблему підтоплень та просідання могил в ритуальній службі часто радять рівнянам, чиї рідні поховані на кладовищі «Нове», не встановлювати пам’ятники відразу після поховання.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень