На Степана Бандери горів легковик

Загорілася передня частина автомобіля «Рено Трафік»

У Рівному горіла передня частина легкового автомобіля «Рено Трафік». Полум’я загасили рятувалини, тому воно не встигло поширитися в салон авта і завдати шкоди поруч розташованому житловому будинку.

Трапилося це сьогодні зранку, 15 листопада, в дворі житлового будинку на вулиці Степана Бандери, 69.

В результаті пожежі в автомобілі частково пошкоджено моторний відсік, вітрове скло, капот, праве крило, декоративна решітка, окремі елементи двигуна. 

Причину пожежі встановлюють.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень