На рівненському «Моріоні» не було сутичок, але була зброя?

У поліції розказали про виїзд на ринок

Нагадаємо, ввечері, 19 лютого, після 19 години на ринку «Моріон» нібито зібрались «тітушки». Хтось повідомив про таке правоохоронцям.

Вони, «тітушки», нібито розмістились у приміщенні Будинку побуту з наміром штурмувати ринок.

Сутичок на рівненському «Моріоні» не було, але зброю тут знайшли. У чоловіка 35 років, який перебував поблизу Будинку побуту.

Знахідку вилучили і передали експертам, каже прес-офіцер Головного управління Нацполіції Рівненщини Любов Белаш:

За наявною інформацією сутичок вчора між поліцейськими та іншими особами не було. Поліцейські на місці події поблизу зазначеного приміщення виявили чоловіка, у якого у подальшому було виявлено та вилучено предмет, зовні схожий на пістолет. Зброю передали експертам.

У той же час продавці на ринку «Моріон» повідомили «Радіо Трек», що це була чергова спроба адміністрації ринку витиснути їх з робочих місць.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень