На Рівненщину завезли вакцину проти ХІБ – інфекції

Область забезпечили більш як наполовину

Лікувальні заклади Рівненщини за держкошти отримали 27 950 доз вакцини проти ХІБ – інфекції. Відтепер у кожному районному та міському ЦПМСД можна отримати безкоштовне щеплення.

Детальніше про це розповіла головний спеціаліст обласного управління охорони здоров’я Людмила Яценя:

Ця вакцина проти пневмонії, проти отиту, а як ускладненя – проти бактеріального менінгіту. Ми її отримали 58,3% до потреби. Поділили не всю – частиною забезпечили райони, а частину лишили на складі.

Варто зазначити, що гемофільна інфекція b типу (Hib) особливо небезпечна для дітей у віці до 5 років і дорослих з певними хронічними захворюваннями. Вакцинація дітей проводиться у 3-4 етапи згідно з календарем профілактичних щеплень.

Нагадаємо, напередодні на Рівненщину надійшла комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень