Епідемія кору на Рівненщині? Кількість хворих зростає і в Рівному

Епідеміологи пояснюють ситуацію

Хворих на кір в області стало ще більше.

Лише за два тижні квітня в області захворіло 44 людини, з них 29 дітей.

Практично в кожному районі області, за виключенням Демидівського, реєструються випадки кору. У більшості випадків перебіг хвороби середньої важкості, говорить завепідвідділу обласного лабораторного центру Віктор Мороз:

За квітень по Рівному маємо 17 нових випадків кору. Серед списку тринадцять дітей та четверо дорослих.

 

А загалом з початку року 148 людей захворіли на кір, серед них сто дітей. З них перебували на стаціонарному лікуванні 98 хворих.

 

Однак попри наявність вакцини ще залишається значна кількість дітей, які не мають щеплення проти кору. Зокрема в області є майже 5800 дітей, які не отримали вакцинацію торік, і майже 3000 не отримали друге щеплення.

 

При наявності значної кількості нещеплених дітей кір і надалі буде поширювалась на території нашої області.

Єдиний спосіб запобігти захворюванню - проведення профілактичних щеплень. Дітей щеплюють безкоштовно вакциною КПК. Нещодавно в Рівному з’явилась можливість придбати вакцину проти кору, епідпаротиту та краснухи «Пріорикс» (Бельгія) для дорослих. Вартість однієї дози 427 грн. Вакцина продається за наявності рецепта.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень