Патріарх Філарет приїде на Рівненщину

Це буде 10 червня

Патріарх УПЦ КП Філарет очолить богослужіння у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах.

Це у селі Пляшева Радивилівського району.

У цей день тут урочисто вшановуватимуть пам'ять українських козаків і селян – героїв битви під Берестечком.

Після Божественної літургії її учасники урочисто пройдуть до пам’ятника героям Берестецької битви і покладуть до нього квіит.

Початок богослужіння о 9 годині.

Рівненська єпархія УПЦ КП у цей день організовує доїзд автобусами від соборів Рівного на богослужіння патріарха. Вартість для однієї людини - 80 грн. Записатися у поїздку та отримати детальнішу інформацію можна за телефонами:

(097) 481-89-20 протоієрей Миколай Капітула;

(097) 639-71-36 протоієрей Василій Рудніцький.

За інформацією прес-служби Рівненської єпархії УПЦ КП

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень