120 км з іконами – пішки: на Рівненщині відбудеться хресний хід

І триватиме він шість днів

Він розпочнеться у неділю, 3 червня, о 12.30 у Рівному. Паломники помоляться і вирушать зі Свято-Георгіївського подвір’я Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря УПЦ, що на вулиці Соборній, 227. Вони пройдуть з іконами «Святе сімейство» та «Єдина надія тих, хто у відчаї» пішки 120 км до села Онишківці Дубенського району, де розташований скит Святої Праведної Анни.

Детальніше розповіла старша сестра скиту Святої Праведної Анни, монахиня Рахіль:

Хресний хід ми вже звершуємо не перший рік. І мета основна – помолитися. Багато в кого в сім’ях немає миру, любові. Багато хто не має дітей. То люди йдуть моляться і щоб діти були здорові. Тому що ікона «Святого сімейства» - написана на горі Афон, і коли монахи привезли зі скита святої Анни цю ікону, то сказали, що вона принесе мир на нашу землю і в сім'ї - багато радості і дітей.

 

Ми йдемо цією хресною ходою, щоб люди помолилися. Під час хресного ходу вони зможуть і посповідатися, і причаститися, і обдумати своє життя з духовної сторони.

У хресному ході, за словами монахині Рахіль, може взяти кожен охочий. Реєструватися для цього не потрібно. Для участі в ході, найперше, що необхідно, це зручне взуття та духовна підготовка. При потребі з собою можна взяти дощовик, ліки тощо. Харчуватися і ночувати паломники будуть у храмах, в яких зупинятимуться по дорозі, або біля них на вулиці.  

Торік таким хресним ходом з Рівного виходило десь 1000 осіб. Потім хтось відсіювався, хтось додавався. Тож постійних учасників ходу, які пройшли шлях від початку до кінця, було близько 200.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень