

Пацієнтів у реанімаціях
Підписано договір на постачання 100 одиниць кисневих концентраторів у заклади охорони здоров'я Рівненщини.
За словами очільника обласного управління охорони здоров'я Олега Вівсянника, ці апарати надійдуть найближчим часом. Купили їх коштом субвенції з державного бюджету.
Наступний договір підпишемо завтра, 20-го листопада.
Як мінімум ще на постачання 30 кисневих концентраторів, — пояснив Олег Вівсянник.
Ці пристрої мають продуктивність 10 літрів кисню на хвилину та розраховані на 2 кисневі точки. Таким чином киснем можна буде забезпечити ще з двісті точок.
Ми продовжимо пошук фірм, що постачають кисневі концентратори. Бо на ринку держави їх не так вже й багато, — резюмує Олег Вівсянник.
Раніше для області управління охорони здоров'я закупило 57 таких апаратів на суму 2,7 млн грн.
Медичний концентратор — це одна з найважливіших речей для лікування важких пацієнтів, хворих на коронавірусну інфекцію. Бо жодні медикаменти не допоможуть, якщо людина просто не може дихати.
Сучасний кисневий концентратор — це пристрій, який виробляє кисень з атмосферного повітря. Використовують його у кисневій терапії, коли пацієнту надходить кисень вищої концентрації, аніж в атмосферному повітрі.
Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
В Україні скоротили літні канікули. Міносвіти ухвалили рішення
«Ці регіони залишаться в окупації на роки»: мольфар засмутив пророцтвом
Навіть рідним не давайте: юрист пояснила, через що можна втратити все майно і житло
В Україні з'явилися нові 50 грн в оригінальному дизайні: як виглядає купюра (ФОТО)
З чого насправді роблять кукурудзяні палички: це знають одиниці
Від COVID-19 померла викладачка, яка скаржилася на відсутність кисню в лікарні
Коронавірус: як у Рівненській ОДА радять працювати вишам
Вакцина проти коронавірусу від компанії «Pfizer» показала 95% ефективності
Чи є коронавірус у школах та дитсадках Рівненщини
Чи вистачає ліжок у лікарнях Рівненщини для хворих на коронавірус
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415