На Рівненщині зросло виробництво молока і м’яса

А ще в чотири рази зросло виробництво консервації

Від початку року харчовики області значно збільшили виробництво м'ясо-молочної продукції, консервації, ковбаси, печива та борошна.

Як повідомили у Департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, підприємства суттєво наростити виробництво у м'ясній галузі, зокрема, м'яса ВРХ - у 4,5 рази, свинини - на 18,5%.

Суттєве зростання демонструє молочна галузь, на 70,1% збільшено випуск молока, на  29,6%, – масла та на чверть – кисломолочних продуктів.

Учотири зріс ринок виробництва консервованих овочів, а також на третину – ковбасних. На 17% стали виробляти більше печива та борошна.

Серед підприємств, які демонструють збільшення виробництва продукції - ТзОВ «Радивилівмолоко», ТзОВ ВТП «Агропереробка», ТзОВ «Компанія «Зевс-ЛТД», ТзОВ «Юрмія», ТзОВ «Інус-ЛТД», ПрАТ «Рівне-борошно»,  ДП «Радивилівський КХП» та інші.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень