

Про це повідомили сьогодні на колегії управління охорони здоров’я Рівненської ОДА
Головною причиною смертності досі залишаються хвороби системи кровообігу. Детальніше про статистику в області розповідає виконуючий обов’язки заступника обласного управління охорони здоров'я Рівненщини Ігор Добровольський:
Між тим, у 2015-му році продовжилося зменшення народжуваності дітей, яке триває з 2012-го року. Якщо тоді на Рівненщині народились понад 18 тисяч малюків, то минулого року - трохи більше 16 тисяч. Крім того, у області за рік помер 21 новонароджений, що на шість малюків більше, ніж у 2014-му.
Радіо Трек: НОВИНИ
Будуть купатися в грошах та розкоші: Ці знаки Зодіаку справжні щасливчики
Проживуть все своє життя щасливо: Жінки з цими іменами особливі
Де точно НЕ варто ховати гроші в будинку: 7 місць, про які знають усі злодії
Можете побачити їх під парканом: Жінки з цими іменами схильні до алкоголізму
Можливість заробити – Скорпіонам, загострення інтуїції – Тельцям: гороскоп на 30 березня
На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте
У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:
У суботу 25 лютого у Рівному було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте: