На Рівненщині зібрали рекордну кількість урожаю

Середня кількість зібраного - майже 50 тонн з одного гектара

Рівненська область цьогоріч зібрала найбільшу кількість зернових у порівнянні з минулими роками. Аграрії називають цифру близько 1 мільйона 300 тисяч тонн зерна. А це на 200 тисяч більше від урожаю 2015 року.

Про це повідомили з департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА.

Середня кількість зібраного - 48 тонн з одного гектара.

Також сільськогосподарські підприємства області зібрали понад півмільйона тонн кукурудзи, стільки ж цукрових буряків та 35 тисяч тонн соняшнику. Фермери також виростили близько 240 тисяч тонн овочів та один мільйон 300 тисяч тонн картоплі.

На урожай 2017 року хлібороби вже посіяли озимі на 124 тисячах гектарів. Пшениця ростиме на майже 95 тисячах гектарів, жито – на 25 тисячах та ячмінь – на 5 тисячах гектарів.

Крім того, озимий ріпак посіяли на 18 тисячах гектарів, що на 10 тисяч більше від минулого року.

Зауважимо, що в області активно слідкують за станом посівів озимих зернових культур. Так, на 98% засіяних площ зійшов урожай. З нього половина перебуває в доброму стані, у задовільному – 44% сходів, слабкі і зріджені сходи на 15 відсотках площ. Повністю зійшов озимий ріпак.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень