На Рівненщині жебрак втікав від журналістки (ФОТО)

Вона хотіла з'ясувати, на що саме він збирає допомогу

Ще минулого тижня у Дубні в мікрорайоні Базарчика з’явився чоловік, який стояв на колінах і тримав картонку з написом «ДОПОМОЖІТЬ ВМИРАЄ ДОНЬКА». Попри те, що жебрак не демонстрував жодних документів, які б підтверджували його слова, чимало перехожих подавали йому милостиню, повідомляє місцевий інформпортал «03656.сom.ua».

Дізнатись більше про чоловіка і його доньку, а також переконатись, що він не аферист, спробувала журналістка Інформаційного порталу м. Дубно.

Днями вона помітила прохача, якого описували дубенчани. Чоловік на колінах і з написаним проханням стояв біля магазину. У пакеті були купюри, якими допомагали небайдужі.

Фото інформаційного порталу 03656.com.ua

На той момент з чоловіком якраз спілкувався пенсіонер, тож журналістка зробила світлину і чекала, доки вони договорять.  Пізніше вона представилася йому і розповіла, з якого приводу прийшла. Після цього чоловік, начебто помітив, що забруднив одяг і сказавши: «Зараз…», відійшов.

 

І вже не повернувся.

Між тим, кореспондентка поспілкувалася з літнім чоловіком, який до цього розмовляв з жебраком. Іван Григорович розповів, що

молодик назвався Сергієм і розповів, що в його 2-річної доньки лейкемія.

Оскільки пенсіонер виявився віруючою людиною, то детальніше не розпитував, а ставив питання більш релігійного характеру.

Редакція інформаційного порталу м. Дубна просить місцевих мешканців, які ймовірно впізнали молодика, повідомити їм про це.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень