На Рівненщині культурну спадщину передали у приватну власність

Йдеться про земельну ділянку вартістю понад 80 мільйонів гривень

Повернути державі земельну ділянку історико-культурного призначення вимагає обласна прокуратура. Про це повідомляє Радіо ТРЕК із посиланням на пресслужбу відомства. 

Зокрема, прокуратурою встановлено, що на території колишнього Гощанського району одному з місцевих жителів передано у власність земельну ділянку, яка перебуває у межах об’єкта культурної спадщини національного значення та включена до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Згідно з нормами земельного законодавства таку землю не можна передавати у приватну власність. Тому місцева прокуратура вжила заходів представницького характеру.

Здолбунівська місцева прокуратура в інтересах держави в особі Рівненської ОДА звернулася до Гощанського райсуду з позовом про повернення земельної ділянки історико-культурного призначення. Площа ділянки 0,3 га. Її вартість оцінюють у 84,7 млн грн.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень