На Рівненщині культурну спадщину передали у приватну власність

Йдеться про земельну ділянку вартістю понад 80 мільйонів гривень

Повернути державі земельну ділянку історико-культурного призначення вимагає обласна прокуратура. Про це повідомляє Радіо ТРЕК із посиланням на пресслужбу відомства. 

Зокрема, прокуратурою встановлено, що на території колишнього Гощанського району одному з місцевих жителів передано у власність земельну ділянку, яка перебуває у межах об’єкта культурної спадщини національного значення та включена до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Згідно з нормами земельного законодавства таку землю не можна передавати у приватну власність. Тому місцева прокуратура вжила заходів представницького характеру.

Здолбунівська місцева прокуратура в інтересах держави в особі Рівненської ОДА звернулася до Гощанського райсуду з позовом про повернення земельної ділянки історико-культурного призначення. Площа ділянки 0,3 га. Її вартість оцінюють у 84,7 млн грн.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень