На Рівненщині збирають 300 тонн шишок

Так лісівники краю готуються до посіву лісових розсадників

Уже зараз лісівники Рівненщини почали підготовку до весняних лісокультурних робіт, а саме - посіву лісових розсадників. Тож лісогосподарські підприємства області активно проводять заготівлю насіння хвойних порід.

Відповідно до термінів дозрівання насіння, заготівля розпочалася ще у 4 кварталі 2016 року, планові завдання вже виконані на 90%, але роботи ще тривають.

Цьогоріч планується зібрати майже 300 тонн шишок, що дозволить отримати понад 3 т насіння. В останні роки лісогосподарські підприємства області збільшують об’єми заготівлі на об’єктах постійної лісонасіннєвої бази.

Для проведення весняних лісокультурних робіт, на зберіганні у насіннєсховищах лісогосподарських підприємств є річний запас насіння хвойних порід, що дозволяє вчасно провести його підготовку до весняного висіву, та понад 35 т  насіння листяних порід, заготовленого торік.

Загалом на весну 2017 року в області планується посіяти 38,34 га лісових розсадників, у яких буде вирощено понад 50 млн штук сіянців, що дозволить заліснити більше 5 тис. га зрубів. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень